E-Posta: info@yenensigorta.com   -   Tel: (0224) 235 1540

Yenen Sigorta Acenteliği olarak , 10 yılı aşkın  deneyim ile sektöründe öncelikli hedefimiz; güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21. yüzyıl sigortacılığı yapmaktır. Sigortacılığın her alanında hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak, Satış öncesi ve sonrası hizmette, hızlı, güvenilir ve dürüst bir politika izleyerek, kalıcı ve istikrarlı bir kurum olmaktır.

Hizmet prensibimiz ise; Müşterilerimizin mevcut ve muhtemel beklentilerini karşılamaya yönelik çağdaş yaşamın tüm olanaklarını kullanarak,ürün/hizmet sunmak ve çözüm üretmek, İhtiyaçlarını, beklentilerini, sürekli yenilenerek, tespit etmek ve buna göre en uygun hizmet ve ürünleri sunmaktır. Böylelikle sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayarak, verimlilik, bilgi ve toplam kalite açısından Müşteri Sadakatimizi sürdürerek, en önemli beklenti olan kaliteli hizmeti sürekli kılmaktır.

Günümüzde sigortalılar kendi önemlerinin farkına varmış ve satın aldıkları her türlü ürün ve hizmetle ilgili sorgulama yapmaya başlamışlardır. Bu durum bizim için son derece memnuniyet vericidir. Çünkü böyle bir rekabet ortamında “iyi olan” öne çıkacaktır. Artık tüm sigorta şirketlerinin ürünleri, birbirine çok benzer bir duruma gelmiştir… Elbette küçük farklılıklar vardır. Ancak bu küçük farklılıklar hizmet anlayışı ile birleşince önemli farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Risk yönetimi ve sigortacılık tüm dünyada ve Türkiye de her geçen gün daha stratejik bir konu haline gelmektedir. Hızla gelişerek değişen sosyal, ekonomik, teknolojik ve hatta ekolojik dengeler, şirketlerin ve kişilerin maruz kaldığı riskleri de her geçen gün arttırmaktadır.

 

Yaşanan bu hızlı devinim paralelinde yeni yatırımlar yeni lokasyonlar, yeni iş ilişkiler ile birlikte yeni riskler de iş ve özel yaşamımızdaki risklerin dikkatle yönetilmesi gereken bir parçası haline gelmektedir. Risklerin yönetimsel işlevlerinde ve dolayısıyla iş dünyasındaki rekabette engel teşkil etmemesi, riskin paylaşımı ile mümkün kılınmaktadır.

Diğer yandan, riskin farkında olmak, finansal büyüklüğünü değerlendirmek uygun teminatları saptamak, hasar durumunda hızlı çözüm üreterek duraklamaya olanak tanımamak, uzmanlık deneyim ve güven gerektirmektedir.