E-Posta: info@yenensigorta.com   -   Tel: (0224) 235 1540

1.Kristal Planlar

Nerede olduğunuz önemli değil. Acil Yardım Ekibi sizi yurt dışında da yalnız bırakmıyor ve gereken tüm önlemleri alarak, sizi en yakın sağlık kurumuna naklediyor. Acil Yardım Hizmeti’nden yararlanmak için bu numarayı arayın.

Sağlığınız için büyük risk ve maliyet oluşturan durumları, benzer ürünlere göre daha geniş teminatlar ve çok daha ekonomik şartlarla güvence altına alacağınız bir sağlık sigortasına sahip olmak istemez miydiniz?

AXA SİGORTA, sizin ve ailenizin, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini teminat altına alan ekonomik, aynı zamanda geniş kapsamlı “Kristal Planlar”ı sunuyor.

Kristal Planların amacı, gelecekte karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık sorunlarının mali yıkımlara dönüşmesini engellemektir.

2.Süper Sağlığım Sigortası

Önce Sağlık Diyenler İçin…

Süper Sağlığım Sigortanız varsa, Türkiye’nin en iyi sağlık kuruluşları hizmetinizde. Yetmedi mi? Bu ürün sayesinde dünyanın en seçkin kurumlarında tedavi olabiliyorsunuz.

3.Sağlığım Sigortası

Hayatı Karşılamanın En Güvenli Yolu

Ne şanslıyız ki artık hemen bütün rahatsızlıkların bir tedavisi var. Peki ya sizin bu tedaviyi karşılayacak ekonomik gücünüz var mı? Artık Türkiye’nin en seçkin sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz. Hem de tedavi masraflarını düşünmeden.

 

4.Eko Sağlığım Sigortası

Sağlığınızı Düşünürken Bütçenizide Unutmadık

AXA SİGORTA, sağlığınızı güvence altına alırken bütçenizi de düşünen kapsamlı bir sağlık sigortası hazırladı.

5.Acil Sağlığım Sigortası

Acil Sağlığım poliçesi yaptırın, hayatınızı tehdit edebilecek hastalık / kaza durumlarında içiniz rahat olsun.

Acil Sağlığım Sigortası iki plandan oluşmaktadır…

 • Acil Sağlığım Sigortası
 • Acil Sağlığım Sigortası (Ferdi Kazalı)

 

Allianz’la güç yanınızda!

Allianz, 70’ten fazla ülkedeki geniş deneyimi,Türkiye’deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda… İşte size hem geniş kapsamlı hem de ekonomik bir sağlık sigortası: Vitamin 2E.

 

 

Moral Destek Sigortası

Moral Destek Sigortası, poliçe dönemi içerisinde kanser hastalığına yakalanmanız durumunda toplu maddi destek sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Moral Destek Sigortası tedavi harcamalarını direkt karşılayan bir sigorta olmamakla birlikte, size sağlayacağı maddi desteği tedavi giderlerinizde veya diğer ihtiyaçlarınızda kullanmak sizin seçiminizde olacaktır.

Moral Destek Sigortası’na Kimler Sahip Olabilir?

 • 18 – 50 yaş aralığındaysanız (18 yaşın altında ebeveyn ile birlikte),
 • Kanser veya kanser şüphesi  nedeniyle herhangi bir tıbbi araştırma geçirmediyseniz,
 • Yıllık 36 TL’den başlayan prim ile Moral Destek Sigortası’na sahip olabilirsiniz

Nazar Boncuğu

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile yurt içinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz ile oluşan sağlık giderleriniz Nazar Boncuğu Anlaşmalı Sağlık Kuruluşlarında yıllık 50.000 TL limit ve %90 teminat yüzdesi ile karşılanır. Ayrıca ürünümüz Genel Sağlık Sigortanızı kullanarak Resmi Sağlık Kurumları’nda gerçekleşen ameliyatlı yatışlarınız ile yoğun bakım yatışlarınızdan sonra sizlere yapılacak nakit ödemeleri de kapsar.

Nazar Boncuğu

 • Sosyal güvenceniz sizin için yeterli değil mi?
 • Yeterli olduğu durumlarda bile, hem sosyal güvencenizden yararlanmak hem de gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonrası ek bir maddi destek sağlamak istemez miydiniz?

Gelin Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile tanışın, yüksek maliyetli yatışlar için bütçenizi zorlamadan kendinizi güvence altına alın!

Üstelik genel sağlık sigortası kapsamında resmi sağlık kurumlarında geçireceğiniz ameliyatlardan sonraki dönemde size sağlanacak ek maddi destek imkanıyla.. Ve sunulan diş bakım paketi fırsatıyla!

Ürün Kapsamında Size Sunulan Hizmetler ve Detayları

 • Yurt içi Yatarak Tedavi
 • Ek Maddi Destek
 • Diş Bakım Paketi
 • Telemed24 Sistemi

45 yaş ve altındaysanız ve tamamen sağlıklıysanız; bu fırsatı kullanın “Keşke” demenin ağırlığı yerine “İyi ki” demenin rahatlığını yaşayın.

World’e özel 6 ay boyunca ayda 45 TL ödeyerek yıllık 270 TL prim ile sağlık giderlerinizi teminat altına alabilirsiniz. Diğer ödeme seçenekleri sayfamızda yer almaktadır.

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası’na sahip olmak için bizleri (212) 336 09 09 numaralı telefondan arayabilir,formu doldurabilir ya da Türkiye’nin her yerindeki Yapı Kredi Sigorta acenteleri ve Yapı Kredi şubelerine başvurabilirsiniz.

Ücretli ya da yıllık beyanname veren vergi mükellefi iseniz, ödediğiniz primi vergi matrahından indirerek vergi avantajından yararlanabilirsiniz.